Hukuksal

Sitemizde bulunan film, dizi, anime, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım sitelerinde bulunmaktadır. Sitemiz (filmizlen.net), sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com, ok.ru ve benzeri sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları sunmaktadır. Sitemize kesinlikle hiçbir şekilde yükleme yapılmamaktadır. Bu sebepten filmizlen.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Eğer istenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.

filmizlen.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, İletişim adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler 3 iş günü içinde sitemizden kaldırılacaktır.

Hızlı İletişim: [email protected]

İlgili Yasa:

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

English translation:

All the videos that are involved in our website are added from general video websites like vk.com, mail.ru, etc. For productions whose copyright belongs to you, as long as you make a notice to Contact address, relevant production will be removed in 3 workday from our website.